Księga gości
Dopisz się

Marek    22 padziernik 2013 13:07 | Gorzów Wlkp.
OcenaOcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Popołudniowo!
Mam nadzieje, że dobre wrażenia i wspomnienia Pan wywiózł z Gorzowa.
Trochę ma kłopot z Pana płytą. Czy nie sprawiło by kłopotu gdyby napisał mi Pan kolejność utworów i ile każda ma części? Byłbym wdzięczny.
Mój adres mailowy podałem, ale tutaj jeszcze raz losno@o2.pl
Pozdrawiam Pana serdecznie, również Pana Partnerkę. To bardzo miła Dziewczyna! Mam nadzieję, że nie zakłócam Pana spokoju i czasu na tę "jedną minutę dziennie na gotowo"!
Marek

Marek    24 wrzesie 2013 20:33 | Gorzów Wlkp.
OcenaOcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Posłuchałem Pana Utworów w portalu ypu tube - największe wrażenie wywarł na mnie Koncert na muliperkusję z Panem Leszkiem Lorentem. Quadra też świetna, tak samo "Przestrzenie" - w moim mieście ma być zagrana Quadra - cieszę się bo co na żywo, to na żywo - nawet najlepsze słuchawki nie oddadzą całej głębi, wszystkich dźwięków... "oddechu" orkiestry.
Przyjedzie Pan do Gorzowa?
Marek
Komentarz moderatora Komentarz moderatora:
Panie Marku, dziękuje za miłe słowa. Cieszę sie na koncert w Gorzowie. Zamierzam przyjechać :-) Serdecznie Pozdrawiam, Tomasz Opałka

Zuzanna    20 maj 2013 07:50 |
http://choroby-objawy-leczenie.pl/
Bardzo podoba mi się Pańska twórczość, dobrze że tacy ludzie jeszcze istnieją, życzę powodzenia.

fomasz    03 luty 2013 11:48 |
OcenaOcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Dołączam się do zachwytów po premierze Pańskiego utworu D.N.A. To za mało powiedziane, że utwór się podobał. Na koncercie z utworami o wysokich wymaganiach wobec słuchaczy, Pan wniósł żywiołową radość połączoną z artystycznym kunsztem. Bardzo rzadkie połączenie na koncertach muzyki współczesnej.

gutten    02 luty 2013 10:02 | Warszawa
Panie Tomaszu.
Wczorajsza premiera D.N.A. była moim zdaniem największym wydarzeniem tegorocznego Festiwalu. Dawno już nie słyszałem muzyki tak świeżej, komunikatywnej i napisanej z taką pasją. Mistrzostwo formy plus olbrzymia dawka emocji! Serdecznie gratuluję i dziękuję za mnóstwo niezapomnianych wrażeń.

PS. Kiedy płyta?
Komentarz moderatora Komentarz moderatora:
Szanowny Panie,
serdecznie dziękuję za bardzo miłe słowa. Niestety nie mogłem być na koncercie, ale cieszę się, że utwór się podobał. To rzadkie, zwłaszcza w przypadku muzyki najnowszej. Dziękuję.
Płyta? Dobre pytanie... Myślę o tym od dłuższego czasu. W planach są co najmniej 3 płyty z moimi utworami, natomiast cały czas zastanawiam się nad płytą autorską. Na pewno powstanie.
Serdecznie pozdrawiam,
Tomasz Opałka


33
wpisy/-ów
1 2 3 4 5 6 7 »